Gry PC Nintendo

5 najlepszych konsol do gier i opcji

Najlepszy przewodnik po grach konsolowych to kompilacja najlepszych gier konsolowych dostępnych obecnie na rynku. Obejmuje wszystko, od PS4, Xbox One, Nintendo Switch i innych konsol. Lista zawiera gry, w które możesz grać na telewizorze, ale także gry, w które możesz grać ze znajomymi w podróży.

Gry na konsole 2017 – który SNES, NES czy Genesis?

Przyjrzymy się najlepszym konsolom wszechczasów. Przyjrzymy się również ewolucji gier konsolowych i temu, jak zmieniały się one na przestrzeni czasu.

SNES, najpopularniejsza konsola wszech czasów, została wprowadzona na rynek w 1990 roku. Była to konsola hybrydowa, która miała rozmiar podobny do przenośnego gamepada, ale nie była zbyt potężna i nie miała żadnych gier, w które można było grać . Nintendo Entertainment System (NES) jest uważany za pierwszą konsolę do gier wideo o konstrukcji kasety. Został wydany w 1983 roku i nadal jest jedną z najbardziej udanych konsol, jakie kiedykolwiek powstały. Game Boy, który został wydany w 1989 roku, to kolejne popularne przenośne urządzenie do gier, które zostało pokochane przez miliony na całym świecie za jego przenośność i łatwość użytkowania

Gry na konsole powody, dla których nie powinieneś kupować nowego przełącznika Nintendo

Dlaczego nie powinieneś kupować nowej konsoli Nintendo Switch?

Gry na konsole stają się coraz droższe. Nie tylko cena gier konsolowych skłania ludzi do ich zakupu. Jest też kilka innych powodów, dla których nie powinieneś kupować nowej konsoli Nintendo Switch:

Najlepsze konsole dla graczy PC w 2017 roku

Wraz z rozwojem gier na PC gracze konsolowi również napotykają wiele trudności. Gracze konsolowi muszą być świadomi swojej najlepszej konsoli i tego, co mogą z nią zrobić.

Dlaczego potrzebujesz konsoli, jeśli nie masz budżetu na grę na PC

Jeśli jesteś graczem na PC, konsola nie jest czymś, czego potrzebujesz. Możesz grać we wszystkie najpopularniejsze gry na swoim komputerze, ale jest jedna rzecz, której zawsze będzie brakować w twoim życiu – możliwość grania w główne gry na PC.

Chociaż konsole świetnie nadają się do grania w klasyczne gry, takie jak „The Legend of Zelda”, „Fallout” i „Grand Theft Auto”, nie są tak wydajne, jak komputery PC pod względem grafiki i wydajności. Ale po co ci konsola, jeśli nie chcesz na nią wydawać setek dolarów?

Konsola to po prostu komputer z portem HDMI i kilkoma podłączonymi do niego kontrolerami. Ma działający na nim system operacyjny i umożliwia podłączenie do niego urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury, myszy lub joysticki, za pomocą portów USB.A

Dodaj komentarz