Games-Box

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
Telefon: +48(0)662-070-934

GG: (3048093)

Mail: Artur (obsługa e-sklepu)
              sklep@games-box.pl


Pracujemy:
Pon.-Pt.: 10:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

Przesyłki realizujemy


Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.games-box.pl

§1. Dane Firmy


Sklep internetowy  www.games-box.pl, dostępny pod adresem www.games-box.pl , prowadzony jest przez firmę ARTUR KINDEUSZ GAMES-BOX, wpisaną przez Burmistrza Miasta Wołomin do ewidencji działalności gospodarczej SD.6411-4999/09.

 

Siedziba firmy znajduje się pod adresem:

ul Warszawska 9/3

 05-200 Wołomin

 

Jesteśmy zarejestrowani pod numerami:

NIP: 125-132-13-34,

Regon: 141990996

GIOŚ: E0018328Z§2. Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy games-box.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.games-box.pl.
 2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie www.games-box.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.games-box.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). W przypadku złożenia zamówienia na produkty które posiadamy w magazynie wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy które wyliczane są indywidualnie do każdego zamówienia podczas jego składania (zależą one od wagi oraz gabarytów zakupionych towarów). Kupujący przed ostatecznym potwierdzeniem zamówienia widzi jego pełne podsumowanie.
 6. Możliwe są następujące formy płatności:

- przelew - po zarezerwowaniu (poprzez złożenie zamówienia) zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na koncie naszej firmy przystępujemy do dalszej realizacji zamówienia.

- płatność Dotpay, CashBill - jest to płatność przelewem internetowym za pośrednictwem serwisu szybkich płatności internetowych. Informacja o poprawnie przeprowadzonej transakcji jest automatycznie weryfikowana przez system sklepu. Po pomyślnej weryfikacji status zamówienia jest zmieniony na "zapłacone" i zamówienie trafia automatycznie do dalszej realizacji. Cała operacja trwa zwykle około 5min od potwierdzenia przez kupującego wykonania przelewu.
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

- przesyłka pobraniowa – płatność gotówką przy odbiorze paczki.

- raty - Za pośrednictwem firmy Santander Consumer Bank lub mBank. - szczegółowe informacje znajdują się na stronie "Zakupy na raty".

- Rezerwacja - ten sposób zakupu ma miejsce wyłącznie gdy w chwili zakupu sklep nie posiada zamawianego produktu na stanie magazynowym. Jednocześnie sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny zarezerwowanego produktu ale tylko i wyłącznie w przypadku gdy zmieni się cena zakupu w nowej dostawie. W związku, iż większość asortymentu jest sprowadzana z poza granic naszego kraju zmiany cen w większości podyktowane są wahaniami kursów walut. W razie konieczności określenia kolejności wysyłki towaru deficytowego (więcej zamówień na dany produkt, niż jesteśmy w stanie uzyskać go od dostawców) określana ona będzie zgodnie z numeracją zamówień.

 1. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, www.games-box.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem (są to głównie produkty sprowadzone na zamówienie lub też wykonane na zamówienie).

 §3. Czas dostawy i realizacji zamówień

Przy towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia przez naszą firmę. Przy czym należy przyjąć, że przy wyborze opcji przesyłki "za pobraniem" (płatności przy odbiorze) czas realizacji podany przy produktach zaczyna swój bieg z chwilą złożenia zamówienia.

Czas dostarczenia zamówienia do klienta musimy powiększyć o czas w jakim przewoźnik je nam dostarczy (zwykle jest to w przypadku kuriera 24H, w przypadku paczkomatów 48H i w przypadku poczty polskiej 72H). 

 

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych. www.games-box.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

 

Przesyłki wykonywane przez firmę UPS zazwyczaj dostarczane są na następny dzień roboczy i także nie odpowiadamy za ich opóźnienia spowodowane niewywiązaniem się przewoźnika z umowy.

Przesyłki dostarczane usługą Paczkomaty24 za pośrednictwem firmy InPost zwykle trafiają do klientów w ciągu 48h.§

§4. Gwarancja i zwroty

 1. Produkty oraz usługi są objęte 12 lub 6-cio lub 3 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję firmy Games-Box należy wysłać na adres firmy z dopiskiem "reklamacja". Oprogramowanie lub usługi należy reklamować wyłącznie wysyłając e-mail na adres sklep@games-box.pl . Naprawiony lub wymieniony produkt odsyłany jest do Klienta na nasz koszt.
 2. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową.
 3. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres korespondencyjny podany w serwisie www.games-box.pl. Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. Przy usługach oraz oprogramowaniu sklepu jeżeli w terminie 90 dni od sprzedaży praw do kopii Programu okaże się, że Program posiada jakieś wady to Sprzedający (Licencjodawca) zobowiązuje się usunąć wadę programu z zastrzeżeniem sytuacji niezwiązanych z pracą programu (np. dotyczących hostingu, serwisów zewnętrznych) oraz sytuacji, w których Kupujący dokonał jakiś modyfikacji w Programie.
 4. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.
 5. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Konsument ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartości ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.
 6. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.
 7. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 8. W przypadku zakupu produktów i wybraniu sposobu płatności "za pobraniem" kupujący zobowiązany jest podjąć paczkę w terminie określonym przez przewoźnika, w przeciwnym razie kupujący pokrywa koszty opłaty za przesyłkę w obie strony (wysyłka i zwrot do nadawcy), o czym zostanie poinformowany drogą mailową lub listownie. Kupujący powinien uiścić opłatę na konto sklepu games-box.pl w terminie 7 dni od daty otrzymania zawiadomienia.
 9. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. , poz. 827), przez okres 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy.

  Szczegóły odstąpienia od umowy podane są niżej.

UWAGA! Nie wszystkie produkty z naszego asortymentu podlegają warunkom sprzedaży konsumenckiej, gdyż nie są one tzw. produktami konsumenckimi. Produkty takie jak części zamienne (np. laser, płytki elektroniczne, itp.) są specyficznymi produktami przeznaczonymi do użytku przy wykwalifikowane osoby oraz serwisy, jak również podlegają one specjalnym warunkom gwarancji i zwrotów, które opisane są na stronach tych produktów. Produkty takie najczęściej nie posiadają instrukcji obsługi ani innych oznaczeń przeznaczonych lub wskazujących na sposób ich użycia przez konsumenta. Przy użytkowaniu i zastosowaniu takich produktów należy dysponować należytą wiedzą i umiejętnościami.

§5. Zobowiązania sklepu


 1. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.games-box.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 2. 2. Zespół serwisu www.games-box.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

§6. Inne postanowienia

 1. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.games-box.pl. Zakup oprogramowania w sklepie jest jednoznaczny również z akceptacją licencji na poszczególny program. Licencje można znaleźć w opisie danego programu na stronie Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

------------------------------------------------KONIEC------------------------------------------------

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY - 14 DNI OD CHWILI DOSTARCZENIA ZAMÓWIENIA

 

OBOWIĄZKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY I WZÓR

OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj. firmę Games-Box, ul. Warszawska 9/3, 05-200 Wołomin, sklep@games-box.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (który dostępny jest poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe.

Mimo wszystko zalecamy skorzystanie z naszego formularza gdyż są tam zawarte wszelkie informacje które konsument musi nam podać oraz wskazówki jak przysłać do nas zwracany przedmiot. Taka czynność znacznie przyspieszy całą procedurę rozwiązania umowy.

 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 2. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

 Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres firmy: Games-Box, ul.Warszawska 93, 05-200 Wołomin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Poinformowanie nas o odstąpieniu od umowy może nastąpić na dowolnym wzorze

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY <---- KLIKNIJ ABY POBRAĆ!

------------------------------------------------KONIEC------------------------------------------------


Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.


Koszyk
...jest pusty

Wybierz walutę:
Producenci
Recenzje
VenomX v4 - rewolucyjny kontroler do gier
Produkt godny polecenia. Kilka godzin gry i można się przyzw ..

Ocena: 5/5

Tłumacz Google
Statystyki
Produktów: 796
Kategorii: 131
Odwiedzin: 20680016
Zakupy na raty!
Nasi Partnerzy

dotpay_b6_195x97
dotpay_b9_145x252

AKCEPTUJEMY:


Nasz kod OR
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.